Győri SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája

#krúdysvoltam#krúdysvagyok#krúdysleszek

Az OSZKTV Komplex Közismereti Tantárgycsoport április 21-én, Balatonbogláron megrendezett országos döntőjében csapatunk összesített országos II. helyezést szerzett.

orszagos1

A csapat tagjai: Turbók Dániel (3/11.E), Miletics Ádám (2/10.E) és Virág Bálint (2/10.E). Ezzel a fordulóval véget ért egy hosszú, több hónapos felkészülési időszak, egy folyamat, amely nemcsak elméleti ismeretek elsajátítására irányult, de számos projektfeladat is készült rengeteg munkaórával, közös tevékenykedéssel. Összességében elmondható, szakközépiskolás diákjaink kiemelkedtek tudásban, rátermettségben, kiállásban, kommunikációban egyaránt. Köszönjük a felkészítő tanár, Szabóné Horváth Mária munkáját és gratulálunk diákjainknak.

vissza

Tájékoztatjuk, hogy weboldalunkon cookie-kat alkalmazunk. A honlap további böngészésével Ön beleegyezik a cookie-k használatába. A weblapról való távozás után adaiból semmit sem tárolunk el.
Ok