Győri SZC Krúdy Gyula Turisztikai és Vendéglátóipari Technikum
9024 Győr, Örkény István u. 8-10.
Telefon: +36-96-510-670

A Szakmai Középiskolásokért Kulturális Egyesület (SZAKE) 2017. március 18-án a budapesti Stefánia Palotában rendezte meg a 2016/2017 tanévben meghirdetett versenyek országos döntőjét. Iskolánkból a diákok négy versenyen indultak, Magyarok Európában, Örökségünk 48, Magyarország az én hazám, Erdélyország.

Iskolánkból 11 csapat jutott be az országos döntőbe.

17362346 1403049129716181 7269311184585540509 n

A korábbi évekhez hasonlóan a Magyarország az én hazám honismereti vetélkedőn krúdys sikerek születettek:

1 helyezett: Döbrönte Dominika- Magyari Evelin- Cserkuti Ákos 10.I osztály

2. helyezett: Herold Zsombor, Derényi Dávid, Nagy Róbert-12. C osztály

5. helyezett: Gácsig Adrienn, Németh Hanna, Somogyi János-12. C osztály

felkészítő tanár: Gasparek Ildikó

Az Örökségünk 48 történelmi vetélkedőn két kategóriában versenyeztünk.

A gimnáziumi kategóriában

6. helyezett: Huber Soma- Patonai Csenge- Káldi Csenge 10,J osztály tanulói

8. helyezett: Dávidházi László-Balogh Márk- Molnár Gábor 11.J osztály csapata.

felkészítő tanár: Böröczki Róbert.

A szakgimnáziumi kategóriában

13. helyezett: Fakl Ákos, Horváth László József, Mohácsi Dániel 10 C osztály tanulói.

felkészítő tanár: Banderné Dovigyel Ildikó

A Magyarok Európában - állampolgári vetélkedőre két kategóriában jutottak tovább diákjaink.

A szakgimnáziumi kategóriában

10. helyezett: Arató Bianka, Cseh Bálint és Király Balázs, 10. C osztály

12. helyezett: Furák Petra Boglárka, Jagadics Elizabet, Szabó Kinga, 10. C osztály

felkészítő tanár: Banderné Dovigyel Ildikó

17392746 1335236673225552 1835213768 n

A szakközépiskolai kategóriában

6. helyezett: Reider Dániel- Kulicskó Márk Strobl Zoltán Péter.11.E osztály tanulói

felkészítő tanáruk: Katona Judit

Az Erdélyország vetélkedő második alkalommal került megrendezésre, amelyen iskolánkból a 9. H osztály tanulói vettek részt szép sikerrel.

4. helyezett:Fehér Mercédesz- Agg Anna-Petrányi Julianna

5. helyezett: Simon Dávid- Pusztai Kristóf- Nyári Bence

felkészítő tanár: Ács Péter

Gratulálunk a felkészítő tanároknak és a diákoknak a szép sikerhez.

17264667 618569925000601 73543366003173830 n

17352425 618574545000139 1744685239309779180 n

17352114 618574601666800 6960347142238260550 n

vissza