Győri Szolgáltatási SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája

Iskolánk harmicéves jubileuma
#krúdysvoltam#krúdysvagyok#krúdysleszek

Tanárok
NévVégzettségFogadó óraMegbízásTelefon
Bejcziné Mosolits Erikatörténelem - E, orosz nyelv és irodalom - E, német nyelv és irodalom - E, közoktatásvezetőTelefonos egyeztetés alapjántagintézményvezető510-671
Icsei Mónika Katalinmatematika - E, kémia - E, rendszerprogramozó- E, közoktatásvezetőHétfő 7. óratagintézményvezető helyettes510-673
Németh Andreanémet nyelv - E, orosz nyelv - F, közoktatásvezetőKedd - 2. óratagintézményvezető helyettes510-673
Töreki Stefániavendéglátó üzemgazdász - F, közgazdász tanár - ESzerda - 2. óratagintézményvezető helyettes510-679
Bak Róbertszakács szakoktató, magyar nyelv és irodalom - ESzerda - 5. óragyakorlati oktatásvezető511-284
Bognár Évapincér, szakács, üzleti szakoktató-É mestercukrász, üzleti szakoktató E -Élelmiszerbiztonsági és minőségi mérnök ESzerda 1. óragyakorlati oktatásvezető511-284
Ács Pétertörténelem - E, okleveles történelmet angol nyelven tanító tanár, közoktatásvezetőPéntek 2. óra 511-288
Ács-Kurucz Lászlómatematika - E, fizika- E, számítástechnika - E, pedagógus szakvizsgaPéntek 3. órarendszergazda511-280
Ávár Szilviatestnevelés - E, gyógytestnevelőPéntek 4. óra 510-670/126
Bak Róbertszakács szakoktató, magyar nyelv és irodalom - ESzerda - 5. óra 511-284
Balla Évamatematika, informatika EHétfő 1. óra 511-288
Baloghné Biczó Edinamagyar nyelv és irodalom - E, közoktatásvezetőPéntek 2. óra 511-288
Baloghné Pálfi Edinamagyar nyelv és irodalom - F, német nyelv és irodalom - E, közoktatásvezetőPéntek 4. óra 511-288
Banderné Dovigyel Ildikótörténelem - E, orosz nyelv - E, német nyelv és irodalom - E, közoktatásvezetőSzerda 5. óratörténelem-művészetek munkaközösség vezetője511-288
Bartek Bernadetteangol nyelv és irodalom - ECsütörtök 3. óra 511-288
Bella Ildikószakoktató vendéglátó és szálloda szakon - F, pénzügyi vállalkozási szakértőHétfő - 2. óra 510-670/137
Béres Gábornémet nyelv és irodalom- E, történelem - E, közoktatásvezetőKedd 4. óra 511-288
Bitai Juditnémet, könyvtáros 511-285
Bódis István SándorVendéglátó FKedd - 4.óratermelés elmélet-gyakorlati tárgyak munkaközösség vezetője510-670/137
Bognár Évapincér, szakács, üzleti szakoktató-É mestercukrász, üzleti szakoktató E -Élelmiszerbiztonsági és minőségi mérnök ESzerda 1. óra 511-284
Budai Emília Erzsébetközgazdász tanár - F, vendéglátóipari üzemgazdászSzerda 4. óra 510-670/137
Budai Valériatextílvegyipar technikus, élelmiszeripari menedzserHétfő - 3. óra 511-288
Burus Lászlómatematika - E, fizika - ECsütörtök - 2. óra 511-288
Csomai Éva Veronikaangol nyelv és irodalom - ESzerda 3. óra 511-288
Czeglédi Istvántestnevelés - EHétfő 6. óra 510-670/126
Czeglédiné Csonka GabriellaKedd 6. óra 510-670/126
Darázsné Köles Katalinnémet nyelv és irodalom - E, angol nyelv és irodalom - E, nemzetközi kapcsolatok szakreferensKedd - 4. óra 511-288
Dr. Tolnainé Kiss Mónikatitkárnő510-674
Egyházi Richárdmesterszakácselőzetes egyeztetés alapján 510-670/137
Enyingi Zsuzsannaangol nyelv és irodalom - E, orosz nyelv és irodalom - E, történelem - E, közoktatásvezetőHétfő 3. óraangol nyelv-olasz nyelv munkaközösség vezetője511-288
Fazekasné Lengyel Beátanémet nyelv és irodalom - ECsütörtök - 2. óra 511-288
Fekete Hajnalkaangol nyelv és irodalom - FPéntek 6. óra 511-288
Földing Ottómatematika - F, testnevelés - EKedd - 7. óratestnevelés munkaközösség vezetője510-670/126
Fürst Katalinangol nyelv és irodalom - EKedd 3. óra 511-288
Fürstenfelder Gertrúdvendéglátóipari szakmai érettségiPéntek 4. óra 510-670/137
Gasparek Ildikóidegenforgalmi szakmenedzser, pedagógia - E, falusi turizmus - FFKedd 4. óra 511-288
Gémesi Tamásinformatika, történelem, földrajz E 511-288
Günterné Meggyesi Dórabiológia -E, egészségtan - E, idegennyelvű levelező - FFSzerda 3. óra 511-288
Gyulai EszterPéntek 3. óra 511-288
Hartl Renátaidegenforgalmi és szállodaipari közgazdászKedd 3. óra 511-288
Hegyi Dóraangol nyelv és irodalom - F, történelem - FSzerda 4. óra 511-288
Horváth Csabavendéglátóipari üzemgazdász - F, közgazdász - EPéntek 4. óra 510-670/137
Horváth Esztermagyar nyelv és irodalom - E, orosz nyelv és irodalom - E, közoktatásvezetőPéntek 2. óraosztályfőnöki munkaközösség vezetője511-288
Horváth Zsuzsannaolasz nyelv és irodalom - E, anglisztika - FCsütörtök 2. óra 511-288
Iván Csabamagyar nyelv és irodalom - E, könyvtár - E, közoktatásvezetőKedd - 5. óra 511-288
Iviczné Borbély Erzsébetélelmiszeripari üzemmérnök - F, műszaki tanár - F, életvitel és kézművesség pedagógus szakvizsgaCsütörtök 3. óra 511-288
Jármy-Takács Juditmagyar nyelv és irodalom - E, történelem - EKedd - 5. óra 511-288
Joó Istvánrajz - E, földrajz - FKedd - 4. óra 511-288
Józsa Erikavédőnő511-283
Juhász IstvánEgyetemKedd 2. óra 511-288
Kálló Lászlóüzleti szakoktató, felszolgáló szakoktatóKedd 8. óraértékesítés elmélet-gyakorlati tárgyak munkaközösség vezetője510-670/137
Kálmán BélaVendéglátó Technikus, mesterpincérCsütörtök 5. óra 510-670/137
Kálmán Károlynészociálpedagógus - FHétfő - Péntek 8:00 - 16:00 előzetes egyeztetés alapjánifjúságvédelmi felelős, drogügyi koordinátor511-286
Kalydi Györgymatematika - E, kémia - E, közoktatásvezetőPéntek 5. óra 511-288
Kató Veronikanémet nyelv és irodalom - ESzerda 4. óra 511-288
Katona Editmagyar nyelv és irodalom - ECsütörtök - 6. óra 511-288
Katona Juditháztartás ökonómia-életvite l- F, kis és középvállalkozási menedzserHétfő 5. óraszakmai elméleti tárgyak munkaközösség vezetője511-288
Kocsis Zsuzsanna Judittestnevelés - EHétfő 3. óra 510-670/126
Konczi Katalinmatematika - E, könyvtár - FKedd - 4. óra 511-288
Kovács Ágotamatematika - E, fizika - F, informatika - ESzerda 4. óra 511-288
Kovács Kálmánmagyar nyelv és irodalom - EKedd 6. óramagyar nyelv és irodalom munkaközösség vezetője511-288
Kozma Katalin Abigélmatematika - E, kémia - E, matematikát angol nyelven oktató tanár - EKedd 5. óra 511-288
Kurcsics Rafaella Annamatematika - E, fizika - E, közoktatásvezetőHétfő 3. óramatematika-informatika-természettudomány munkaközösség vezetője511-288
Linda Smithlektor511-288
Lövészné Takács Esztermatematika-E, kémia-F, közoktatásvezetőKedd 2. óra 511-288
Lukács Lillamagyar nyelv és irodalom-E, történelem-E, közoktatásvezetőPéntek 6. óra 511-288
Magdics Erikatörténelem-E, könyvtáros-F-könyvtárostanár511-285
Márton Csabamatematika-E, számítástechnika-E, fizika-E, ábrázoló geometria-EHétfő 6. óra 511-288
Mátyus Andreaangol nyelv - és irodalom - EKedd 5. óra 511-288
Miléder Lászlószakács szakoktató-SZMKedd 4. óra 511-282
Nádasi Istvánolasz nyelv-E, történelem-EPéntek 5. óra 511-288
Nagy Evelincukrász-ÉA hét- Kedd 3. óra 510-670/137
Nagy Lívianémet nyelv-E, történelem-E, közoktatásvezetőSzerda 3. óra 511-288
Nagy Orsolya Dóratestnevelő-egészségtan tanár-E, gyógytestnevelő tanár-EHétfő - 5. óra 510-670/126
Nagyszokolyai Máténémet nyelv-E, irodalom-ESzerda 2. óraDÖK patronáló511-288
Novák Veronika Andreanémet -F közgazdász, nemzetközi kommunikáció - FHétfő 6. óra 511-288
Nyul Balázsközgazdász - FCsütörtök 2. óraoktatástechnikus511-281
Papp Ildikónémet nyelv- és irodalom - E, orosz nyelv- és irodalom - E, történelem-E, mérésmetodika szakvizsgaHétfő 4. óranémet nyelv munkaközösség vezetője511-288
Péterné Orbán Juditnémet nyelv - és irodalom - FHétfő - 2. óra 511-288
Piszmán LillaEgyetemSzerda 5. óra 511-288
Rácz Zsoltnémet-ESzerda 5. óra 511-288
Romhányi PéterEgyetemHétfő 3. óra 511-288
Rozsos Gabriellaangol nyelv és irodalom-F, könyvtár-F, közoktatásvezetőPéntek 5. óra 511-288
Sátor Lászlómesterszakács-ÉSzerda - 15:00 -16.00 511-284
Schuszterné Nagy Ildikónémet nyelv - E, gyógypedagógia - FSzerda 2. óra 511-288
Somjai Gyöngyvértörténelem-földrajz E, szakgeográfusSzerda 4. óra 511-288
Soós Csillanémet nyelv - és irodalom - E, orosz nyelv-F, közoktatásvezetőKedd 2. óra 511-288
Stark Melindamatematika-E, fizika-E, közoktatásvezetőHétfő - 3. óra 511-288
Sulyok Bencevendéglátás-szervező, vendéglősKedd 8. óra 511-282
Szabó Ilonabiológia-E, földrajz-ESzerda - 4. óra 511-288
Szabóné Horváth Máriaorosz nyelv és irodalom - F, magyar nyelv és irodalom - E, angol nyelv és irodalom - F, közoktatásvezetőHétfő 3. óra 510-670/118
Szalay Emőke Beátaangol nyelv-E, tanító-F, gyakorlatvezető mentortanárHétfő - 4. óra 511-288
Szeléné Bajmóczi Kláranémet nyelv - és irodalom - E, turizmus - FPéntek - 5. óra 511-288
Szemeti Simonvendéglátóipari üzemgazdász-F, gazdasági szaktanár-F, közoktatás-vezető, közgazdász tanár-EHétfő 4. óra 510-670/137
Szilágyi Józseftestnevelés-ESzerda - 4. óra 510-670/126
Szimacsekné Hegedüs Anikóangol nyelv-FSzerda 1. óraosztályfőnöki munkaközösség vezetője511-288
Szombatiné Fülöp Ildikónémet nyelv és irodalom-E, magyar nyelv és irodalom-F, orosz nyelv-FSzerda 2. óra 511-288
Szórádi Rozáliaangol-EHétfő 4. óra 511-288
Tar Attila Szilárd Dr.német nyelv-E, történelem PhD, okleveles történelmet angol nyelven tanító tanárKedd 5. óratagozatvezető511-288
Tompa Hildaangol nyelv-F, magyar nyelv és irodalom-E, orosz nyelv-ESzerda 4. óra 511-288
Tóth Etelkaangol nyelv-E, történelem-ECsütörtök 5. óra 511-288
Tóth Ildikótörténelem-E, orosz nyelv-E, idegenforgalmi és szállodaipari üzemgazdász-FHétfő 6. óra 511-288
Tóthné Nagy Andreanémet nyelv és irodalom-E, közgazdász-FHétfő 2. óra 511-288
Udvardi Zsanettvendéglátóipari szakmai érettségiPéntek 4. óra 510-670/137
Ugróczky Lászlótestnevelés-ESzerda 9. óra 510-670/126
Vadász Eszternémet nyelv és irodalom-EHétfő 5. óra 511-288
Vajda Attilamatematika-EHétfő - 3. óra 511-288
Vántusné Gaál Zsófia Dr.történelem-F, ének-EKedd 1. óra 511-288
Váradi Mónikamagyar nyelv és irodalom-E, orosz nyelv-FSzerda 6. óra 511-288
Varga Gerda Annakörnyezetmérnök-E, mérnöktanár-EKedd 2. óra 511-286
Vecsei Barnabásvendéglátóipari technikus, szakács, pincér-É, vendéglátásszervező - vendéglős mesterPéntek 9. óra 511-288


Jelmagyarázat:

 Eegyetem
 Ffőiskola
 FFfelsőfokú
 Éérettségi
 SZMszakmunkásképző
Tájékoztatjuk, hogy weboldalunkon cookie-kat alkalmazunk. A honlap további böngészésével Ön beleegyezik a cookie-k használatába. A weblapról való távozás után adaiból semmit sem tárolunk el.
Ok