Győri SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája

#krúdysvoltam#krúdysvagyok#krúdysleszek

2018-2019

Alapfokú kosárlabda fiú Városi II.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.06.28 Felkészítő: Földing Ottó
Tanuló neve: Osztálya
Ábrahám Dominik 13. H
Almádi András 12. K
Banai Zsombor 13. H
Csík Balázs 12. K
Halmai Kristóf 12. K
Herdits Noel 11. G
Sovány Péter 12. H
Takács Balázs 12. K
Tóth Gellért 09. KnyK
Zágoni Kata Sára 12. J
Alapfokú kosárlabda lány Városi I.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.06.28 Felkészítő: Földing Ottó
Tanuló neve: Osztálya
Bajnok Emese 09. KnyK
Bodor Kata 09. A
Éhn Dorka 09. K
Király Anna 12. J
Nagy Petra 09. J
Páter Rubin 09. A
Zágoni Kata Sára 12. J
Országos dráma Tanulmányi Verseny Országos V.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.06.27 Felkészítő: Horváth Eszter
Tanuló neve: Osztálya
Varga Gabriella Röné 10. A
Verõce Tóth Jutka emlékverseny Országos 1. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.06.25 Felkészítő: Miléder László
Tanuló neve: Osztálya
Götz Vivien 12. C
Horváth Sarolt 09. D
Katona Brigitta 13. C
Németh Kristóf 11. G
Országúti kerékpár Országos II.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.06.21 Felkészítő: Földing Ottó
Tanuló neve: Osztálya
Kovács Petra 11. K
Deák német Városi 5. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.06.17 Felkészítő: Gyulai Eszter
Tanuló neve: Osztálya
Kleinráth Bianka 09. C
Krúdy-Jedlik Két Tanítási Nyelvû iskolák Regionális Versenye Német Német Regionális 3. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.06.06 Felkészítő: Tóthné Nagy Andrea
Tanuló neve: Osztálya
Szeli Júlia 09. KnyI
Krúdy-Jedlik Két Tanítási Nyelvû iskolák Regionális Versenye Német Német Regionális 5. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.06.06 Felkészítő: Tóthné Nagy Andrea
Tanuló neve: Osztálya
Feix Zsófia Gréta 09. KnyI
Diákolimpia Kosárlabda Lány Országos VI.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.06.04 Felkészítő: Földing Ottó
Tanuló neve: Osztálya
Baffy Fanni 12. A
Szirony Dorina 11. J
Téringer Luca 09. J
Diákolimpia Atlétika Országos III.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.06.03 Felkészítő: Földing Ottó
Tanuló neve: Osztálya
Deák Bence Roland 10. K
Deák német Megyei 1. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.05.13 Felkészítő: Novák Veronika Andrea
Tanuló neve: Osztálya
Horváth Fanni Diána 10. T
Deák angol Megyei 3.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.05.03 Felkészítő: Fürst Katalin
Tanuló neve: Osztálya
Vincze-Iancsi Botond 09. I
Sorsfordítás országos történelem csapatverseny Országos 6.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.30 Felkészítő: Tar Attila Szilárd Dr.
Tanuló neve: Osztálya
Almádi András 12. K
Csík Balázs 12. K
Tóth András 12. K
Baross Kupa Kézilabda Iskolák közötti 2. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.30 Felkészítő: Kocsis Zsuzsanna Judit
Tanuló neve: Osztálya
Ranyák Vanessza 10. T
Baross Kupa Kézilabda Iskolák közötti 2. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.30 Felkészítő: Kocsis Zsuzsanna Judit
Tanuló neve: Osztálya
Balassa Adél 11. A
Baross Kupa Kézilabda Iskolák közötti 2. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.30 Felkészítő: Kocsis Zsuzsanna Judit
Tanuló neve: Osztálya
Jankovics Luca Anna 11. A
Baross Kupa Kézilabda Iskolák közötti 2. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.30 Felkészítő: Kocsis Zsuzsanna Judit
Tanuló neve: Osztálya
Németh Nikolett 10. C
Baross Kupa Kézilabda Iskolák közötti 2. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.30 Felkészítő: Kocsis Zsuzsanna Judit
Tanuló neve: Osztálya
Kószás Franciska 11. K
Baross Kupa Kézilabda Iskolák közötti 2. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.30 Felkészítő: Kocsis Zsuzsanna Judit
Tanuló neve: Osztálya
Macher Szofi Szonja 10. I
Baross Kupa Kézilabda Iskolák közötti 2. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.30 Felkészítő: Kocsis Zsuzsanna Judit
Tanuló neve: Osztálya
Paróczai Eszter Annamária 09. I
Deák német Regionális 2. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.30 Felkészítő: Schuszterné Nagy Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Veszprémi Enid Viktória 09. T
Baksa Kálmán Emlékverseny Európai ezüst. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.30 Felkészítő: Bódis István Sándor
Tanuló neve: Osztálya
Tamási Ármin 09. G
Krúdy-Jedlik Két Tanítási Nyelvû iskolák Regionális Versenye Német Német Regionális 3. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.29 Felkészítő: Papp Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Szeli Júlia 09. KnyI
Krúdy-Jedlik Két Tanítási Nyelvû iskolák Regionális Versenye Német Német Regionális 5. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.29 Felkészítő: Papp Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Feix Zsófia Gréta 09. KnyI
Krúdy-Jedlik Két Tanítási Nyelvû iskolák Regionális Versenye Német Német Regionális 4. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.29 Felkészítő: Papp Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Limp Mirella 09. KnyI
Mondjuk el kortársban - Kortárs Magyar Versfesztivál Regionális arany minõsítés. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.26 Felkészítő: Horváth Eszter
Tanuló neve: Osztálya
Széll Veronika 10. I
Diákolimpia Mezei futás Országos VIII.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.25 Felkészítő: Földing Ottó
Tanuló neve: Osztálya
Bajorfi Eszter 10. K
Balassa Adél 11. A
Bittmann Dorka 11. I
Kovács Petra 11. K
Macher Szofi Szonja 10. I
Diákolimpia Mezei futás Országos 11.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.25 Felkészítő: Földing Ottó
Tanuló neve: Osztálya
Deák Bence Roland 10. K
Krúdy-Jedlik Két Tanítási Nyelvû iskolák Regionális Versenye Angol angol Regionális II. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.16 Felkészítő: Tóth Etelka
Tanuló neve: Osztálya
Drucskó Zalán Barna 09. KnyK
Krúdy-Jedlik Két Tanítási Nyelvû iskolák Regionális Versenye Angol angol Regionális XI. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.16 Felkészítő: Tóth Etelka
Tanuló neve: Osztálya
Czirák Viktória 09. KnyK
Krúdy-Jedlik Két Tanítási Nyelvû iskolák Regionális Versenye Angol angol Regionális XVII. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.16 Felkészítő: Tóth Etelka
Tanuló neve: Osztálya
Csiszár Patrik Zsolt 09. KnyK
Tudatos fogyasztók leszünk Iskolai 1. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.16 Felkészítő: Iviczné Borbély Erzsébet
Tanuló neve: Osztálya
Hadobás Dominik 10. G
Józsa Dominika 10. G
Tóth Natália Ramóna 10. G
BONUSINTRA Verseny Országos 7-10. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.15 Felkészítő: Banderné Dovigyel Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Koncz Zsombor 10. J
BONUSINTRA Verseny Országos 7-10. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.15 Felkészítő: Banderné Dovigyel Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Tarcsai Anna 10. J
Diákolimpia, röplabda Megyei 1. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.15 Felkészítő: Szilágyi József
Tanuló neve: Osztálya
Birtalan Karola Klára 12. H
Giordano Isabella 10. K
Keszthelyi Anna 09. I
Kokas Erzsébet 11. C
Létai Klaudia 12. C
Módos Eszter 11. K
Scheer Patrícia 12. K
Somogyi Dóra 12. K
Steiner Fanni 11. K
Szücs Mirtill 11. A
Diákolimpia, röplabda Országos 16. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.15 Felkészítő: Szilágyi József
Tanuló neve: Osztálya
Birtalan Karola Klára 12. H
Giordano Isabella 10. K
Keszthelyi Anna 09. I
Kokas Erzsébet 11. C
Létai Klaudia 12. C
Módos Eszter 11. K
Scheer Patrícia 12. K
Somogyi Dóra 12. K
Steiner Fanni 11. K
Szücs Mirtill 11. A
OSZKTV reál tantárgycsoport Területi 14. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.08 Felkészítő: Romhányi Péter
Tanuló neve: Osztálya
Garas Bertold 10. D
Pelikán kupa Országos Gasztronómiai Verseny Országos aranyérem, különdíj, Pelikán-kupa gyõztes. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.08 Felkészítő: Bódis István Sándor
Tanuló neve: Osztálya
Miletics Ádám 11. E
Pelikán kupa Országos Gasztronómiai Verseny Országos aranyérem, zsûri különdíj. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.08 Felkészítő: Bódis István Sándor
Tanuló neve: Osztálya
Kis Gergely Levente 11. H
Semmelweis Egészségverseny Országos 13. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.04 Felkészítő: Günterné Meggyesi Dóra
Tanuló neve: Osztálya
Bálint Diána 12. J
Beke Virág 12. K
Huber Soma 12. J
Pollreisz Marcell 12. K
Teilinger Martina 12. K
Nemzetközi Ifjúsági Gasztronómiai Verseny Európai 6. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.04 Felkészítő: Bognár Éva
Tanuló neve: Osztálya
Bódis Alexander 11. C
Jéger Rebeka 11. F
Otoltics Áron 10. G
Stiefvater Leni Stefanie 11. H
Kárpát-medencei József Attila Mese-, Vers- és Novellaíró Pályázat Európai I.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.03 Felkészítő: Horváth Eszter
Tanuló neve: Osztálya
Varga Gabriella Röné 10. A
Sorsfordítás országos történelem csapatverseny Országos Döntõbe jutott. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.03 Felkészítő: Tar Attila Szilárd Dr.
Tanuló neve: Osztálya
Almádi András 12. K
Csík Balázs 12. K
Tóth András 12. K
SZAKE Örökségünk 48 Országos XI. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.03 Felkészítő: Tóth Etelka
Tanuló neve: Osztálya
Prémus Karina 09. K
Varga Anna Enikõ 09. K
Vedres Boglárka 09. K
Országos Célnyelvi Civilizációs Verseny angol Országos I. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.03 Felkészítő: Tóth Etelka
Tanuló neve: Osztálya
Csörgei Emese 11. K
Deme Dorián 10. K
Herczig Dóra 11. K
Senviczki Eszter 11. K
BBC Public Speaking Competition Országos junior döntõ. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.03 Felkészítő: Tóth Etelka
Tanuló neve: Osztálya
Fehér Dávid 09. KnyK
Pálffy német verseny Városi 1. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.02 Felkészítő: Nagyszokolyai Máté
Tanuló neve: Osztálya
Gutléber Luca 11. T
Túl az elsõ X-en Országos 11. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.02 Felkészítő: Enyingi Zsuzsanna
Tanuló neve: Osztálya
Boros Erik Szilárd 11. K
Csillag Fanni 11. K
Csörgei Emese 11. K
Szabó Gréta 11. K
Lengyel Alfréd Honismereti Verseny Városi 3. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.02 Felkészítő: Béres Gábor
Tanuló neve: Osztálya
Dub Laura 09. A
Tóth Fanni Luca 09. A
OSZKTV Komplex közismereti tantárgycsoport Regionális 6.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.02 Felkészítő: Szabóné Horváth Mária
Tanuló neve: Osztálya
Miletics Ádám 11. E
Otoltics Áron 10. G
Virág Bálint 11. E
Pálffy német verseny Regionális 5. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.01 Felkészítő: Schuszterné Nagy Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Szeitz Dominika 11. C
Lesefüchse International Országos 1.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.01 Felkészítő: Bitai Judit
Tanuló neve: Osztálya
Széll Veronika 10. I
BBC Public Speaking Competition Országos 1.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.04.01 Felkészítő: Enyingi Zsuzsanna
Tanuló neve: Osztálya
Orsós Botond 10. K
WorldSkills Országos 2.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.03.26 Felkészítő: Bódis István Sándor
Tanuló neve: Osztálya
Szijártó Máté Gyula 12. H
Nemzetközi Ifjúsági Gasztronómiai Verseny Európai 5. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.03.26 Felkészítő: Bódis István Sándor
Tanuló neve: Osztálya
Bódis Alexander 11. C
Nemzetközi Ifjúsági Gasztronómiai Verseny Európai 6. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.03.26 Felkészítő: Bódis István Sándor
Tanuló neve: Osztálya
Otoltics Áron 10. G
Stiefvater Leni Stefanie 11. H
Nemzetközi Ifjúsági Gasztronómiai Verseny Európai 6. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.03.26 Felkészítő: Bódis István Sándor
Tanuló neve: Osztálya
Bódis Alexander 11. C
Jéger Rebeka 11. F
Otoltics Áron 10. G
Stiefvater Leni Stefanie 11. H
OSZKTV reál tantárgycsoport Regionális 14. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.03.26 Felkészítő: Piszmán Lilla
Tanuló neve: Osztálya
Garas Bertold 10. D
Magyarok Európában Országos III.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.03.22 Felkészítő: Banderné Dovigyel Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Horváth Bianka 09. G
Perényi Dávid 09. G
Stark Ádám 09. G
SZAKE-Magyarország az én hazám Országos 4.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.03.20 Felkészítő: Gasparek Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Kókai Réka Kamilla 12. H
Sári Dominika 12. H
Szakszon Vivien 12. H
Szakma Kiváló Tanulója (SZKTV) Országos 1.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.03.20 Felkészítő: Bella Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Virág Bálint 11. E
Hungeocontest Földrajzi Olimpia Országos 9. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.03.19 Felkészítő: Somjai Gyöngyvér
Tanuló neve: Osztálya
Boros Erik Szilárd 11. K
Szakma Kiváló Tanulója (SZKTV) Megyei szakmai írásbeli vizsgáját kiváltotta. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.03.18 Felkészítő: Hartl Renáta
Tanuló neve: Osztálya
Eõri Mercédesz 13. H
SZAKE-Magyarok Európában Országos IV.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.03.12 Felkészítő: Katona Judit
Tanuló neve: Osztálya
Kántor Zsanett 10. E
Polgár Mária Gréta 10. E
Szabó Csenge 10. E
Berg-Cheef Kupa Megyei III.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.03.11 Felkészítő: Budai Emília Erzsébet
Tanuló neve: Osztálya
Jéger Rebeka 11. F
Berg-Cheef Kupa Megyei III.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.03.11 Felkészítő: Budai Emília Erzsébet
Tanuló neve: Osztálya
Nádudvari Orsolya 13. H
Berg-Cheef Kupa Megyei III.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.03.11 Felkészítő: Budai Emília Erzsébet
Tanuló neve: Osztálya
Kovács Patrik Alajos 13. H
Fiatal Fordítók Versenye Országos 6.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.03.08 Felkészítő: Tóthné Nagy Andrea
Tanuló neve: Osztálya
Biró Alexandra 10. I
Fiatal Fordítók Versenye Országos 3.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.03.08 Felkészítő: Tóthné Nagy Andrea
Tanuló neve: Osztálya
Burkus Máté 10. I
Junior Megyerikum Vetélkedõ Megyei 4.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.03.08 Felkészítő: Gasparek Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Kopácsi Kata Noémi 09. T
Németh Boglárka 09. T
Nérai Flóra Lili 09. T
Nyerges Lili Kata 09. T
Versíró pályázat Lukács Középiskola Megyei I.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.03.07 Felkészítő: Horváth Eszter
Tanuló neve: Osztálya
Varga Gabriella Röné 10. A
Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny Országos 15.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.03.07 Felkészítő: Magdics Erika
Tanuló neve: Osztálya
Losonczi Márta 10. K
Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny Megyei 1.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.03.07 Felkészítő: Magdics Erika
Tanuló neve: Osztálya
Losonczi Márta 10. K
Diákolimpia Kosárlabda Lány Regionális I.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.03.01 Felkészítő: Földing Ottó
Tanuló neve: Osztálya
Baffy Fanni 12. A
Rácz Karolina 10. K
Szirony Dorina 11. J
Téringer Lili 11. J
Fogyasztóvédelmi vetélkedõ Iskolai 5. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.28 Felkészítő: Bódis István Sándor
Tanuló neve: Osztálya
Csapó Regina 09. G
Kovács Dorina 10. G
Nagy Ádám 09. G
Nyelvek Európai Napja, német Regionális 1. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.28 Felkészítő: Nagy Lívia
Tanuló neve: Osztálya
Bagó Veronika 11. I
Horváth Dániel 11. I
Széll Veronika 10. I
Krúdy német szavalóverseny Regionális 1. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.28 Felkészítő: Nagy Lívia
Tanuló neve: Osztálya
Tróznay-Szondy Ákos 09. KnyI
Krúdy német szavalóverseny Regionális 2. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.28 Felkészítő: Nagy Lívia
Tanuló neve: Osztálya
Bagó Veronika 11. I
Tudatos fogyasztók leszünk Iskolai 1. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Somjai Gyöngyvér
Tanuló neve: Osztálya
Antal Kata Veronika 09. T
Czirák Júlia 09. T
Váli-Tóth Dóra 09. T
Szakma Kiváló Tanulója (SZKTV) Országos 6. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Bognár Éva
Tanuló neve: Osztálya
Pintér Petra Regina 11. F
Szakma Kiváló Tanulója (SZKTV) Országos 6. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Bognár Éva
Tanuló neve: Osztálya
Pintér Petra Regina 11. F
A jelen tanulója, a jövõ mestere Országos 1. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Bognár Éva
Tanuló neve: Osztálya
Jéger Rebeka 11. F
A jelen tanulója, a jövõ mestere Országos 1. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Bognár Éva
Tanuló neve: Osztálya
Jéger Rebeka 11. F
A jelen tanulója, a jövõ mestere Országos különdíj. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Bognár Éva
Tanuló neve: Osztálya
Tóth Vivien 11. F
Shnitta Sámuel Emlékverseny Országos 2. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Bognár Éva
Tanuló neve: Osztálya
Jéger Rebeka 11. F
WorldSkills Országos 6.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Sátor László
Tanuló neve: Osztálya
Nyilas Ábel 12. H
WorldSkills Országos 6.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Sátor László
Tanuló neve: Osztálya
Nyilas Ábel 12. H
Haller Gasztro Kupa Országos 1. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Bognár Éva
Tanuló neve: Osztálya
Jéger Rebeka 11. F
Bölcs Bagoly Iskolai 3. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Vörösné Stark Melinda
Tanuló neve: Osztálya
Börzsei Ádám 10. E
Németh Alexandra 10. E
Szabó Csenge 10. E
Bolyai Matematika Verseny Regionális 12. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Vörösné Stark Melinda
Tanuló neve: Osztálya
Bakacs Attila 11. H
Makk Olivér 11. H
Nyári Bence 11. H
Pusztai Kristóf 11. H
Bolyai Matematika Verseny Regionális 12. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Vörösné Stark Melinda
Tanuló neve: Osztálya
Bakacs Attila 11. H
Makk Olivér 11. H
Nyári Bence 11. H
Pusztai Kristóf 11. H
Bolyai Matematika Verseny Regionális 12. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Vörösné Stark Melinda
Tanuló neve: Osztálya
Fehér Mercédesz 11. H
Kerekes Bianka 11. H
Kozma Zsófia 11. H
Sebõk Lili 11. H
Krúdy 30 Jubileumi Matematika Verseny Megyei 27. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Vörösné Stark Melinda
Tanuló neve: Osztálya
Horváth Nikolett 09. A
Kiss Virág 09. A
Konrád Zsófia 09. A
Krúdy 30 Jubileumi Matematika Verseny Megyei 36. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Vörösné Stark Melinda
Tanuló neve: Osztálya
Besszer Hanna 09. A
Bodor Kata 09. A
Szalontai Lara 09. A
Diákolimpia, röplabda Megyei 1. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Szilágyi József
Tanuló neve: Osztálya
Birtalan Karola Klára 12. H
Horváth Dóra 12. K
Keszthelyi Anna 09. I
Kokas Erzsébet 11. C
Létai Klaudia 12. C
Módos Eszter 11. K
Scheer Patrícia 12. K
Somogyi Dóra 12. K
Steiner Fanni 11. K
Szücs Mirtill 11. A
Fogyasztóvédelmi vetélkedõ Iskolai 2.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Budai Valéria
Tanuló neve: Osztálya
Garas Bertold 10. D
Göncz Laura 10. D
Kótai Csenge Luca 10. D
Fogyasztóvédelmi vetélkedõ Iskolai 3.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Budai Valéria
Tanuló neve: Osztálya
Hiba Daniella 09. C
Schreiner Milán 09. C
Tóth Bendegúz 09. C
Fogyasztóvédelmi vetélkedõ Iskolai 4.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Budai Valéria
Tanuló neve: Osztálya
Kozma Bence 09. H
Máté László Martin 09. H
Mitring Péter Dárius 09. H
Bölcs Bagoly Iskolai 1. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Kurcsics Rafaella Anna
Tanuló neve: Osztálya
Gábriel Bálint 10. J
Nagy Nóra 10. J
Varga Bianka 10. J
Bölcs Bagoly Iskolai 3. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Kurcsics Rafaella Anna
Tanuló neve: Osztálya
Dankó Gábor 10. J
Kocsis Mátyás 10. J
Molnár Péter 10. J
Bölcs Bagoly Iskolai 1. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Kurcsics Rafaella Anna
Tanuló neve: Osztálya
Burkus Máté 10. I
Dankó Bálint Ákos 10. I
Kádár József Soma 10. I
Diákolimpia, röplabda Regionális 3. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Szilágyi József
Tanuló neve: Osztálya
Birtalan Karola Klára 12. H
Horváth Dóra 12. K
Keszthelyi Anna 09. I
Létai Klaudia 12. C
Módos Eszter 11. K
Scheer Patrícia 12. K
Somogyi Dóra 12. K
Steiner Fanni 11. K
Szücs Mirtill 11. A
SZAKE Örökségünk 48 Országos döntõbe jutott. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Tóth Etelka
Tanuló neve: Osztálya
Prémus Karina 09. K
Varga Anna Enikõ 09. K
Vedres Boglárka 09. K
SZAKE-Magyarok Európában Országos döntõbe jutott. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Tóth Etelka
Tanuló neve: Osztálya
Káldi Miklós 09. K
Sántha Hanna Flóra 09. K
Sári Roland 09. K
László Gyula Országos Történelem Verseny Országos 24. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Banderné Dovigyel Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Buday Zsófia Nina 10. J
László Gyula Országos Történelem Verseny Országos 28. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Banderné Dovigyel Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Horváth Zsófia 10. J
Pálffy Kupa, röplabda lány Iskolák közötti 5. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Szilágyi József
Tanuló neve: Osztálya
Birtalan Karola Klára 12. H
Kokas Erzsébet 11. C
Létai Klaudia 12. C
Módos Eszter 11. K
Scheer Patrícia 12. K
Somogyi Dóra 12. K
Steiner Fanni 11. K
Szücs Mirtill 11. A
Bercsényi Kupa, röplabda lány Iskolák közötti 3. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Szilágyi József
Tanuló neve: Osztálya
Birtalan Karola Klára 12. H
Horváth Dóra 12. K
Kokas Erzsébet 11. C
Létai Klaudia 12. C
Módos Eszter 11. K
Scheer Patrícia 12. K
Somogyi Dóra 12. K
Steiner Fanni 11. K
Szücs Mirtill 11. A
LÉRAK Kupa, meghívásos röplabda verseny Városi 2. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Szilágyi József
Tanuló neve: Osztálya
Birtalan Karola Klára 12. H
Horváth Dóra 12. K
Kokas Erzsébet 11. C
Létai Klaudia 12. C
Módos Eszter 11. K
Scheer Patrícia 12. K
Somogyi Dóra 12. K
Steiner Fanni 11. K
Szücs Mirtill 11. A
Semmelweis Egészségverseny Országos döntõ forduló. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Günterné Meggyesi Dóra
Tanuló neve: Osztálya
Bálint Diána 12. J
Csík Balázs 12. K
Huber Soma 12. J
Pollreisz Marcell 12. K
Teilinger Martina 12. K
Semmelweis Egészségverseny Országos döntõ forduló. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.27 Felkészítő: Günterné Meggyesi Dóra
Tanuló neve: Osztálya
Bálint Diána 12. J
Csík Balázs 12. K
Huber Soma 12. J
Pollreisz Marcell 12. K
Teilinger Martina 12. K
OSZKTV Komplex közismereti tantárgycsoport Iskolai I.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Szabóné Horváth Mária
Tanuló neve: Osztálya
Miletics Ádám 11. E
Otoltics Áron 10. G
Virág Bálint 11. E
Szakma Kiváló Tanulója (SZKTV) Országos Döntõ. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Bella Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Virág Bálint 11. E
BGE Gazdász-Nyelvész középiskolai tanulmányi verseny Országos I.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Rozsos Gabriella
Tanuló neve: Osztálya
Tóth András 12. K
Megyei Matematikaverseny Megyei 12. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Kalydi György
Tanuló neve: Osztálya
Pápai Virgínia Ágnes 12. J
Lengyelország-országismeret Országos 1.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Gasparek Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Dénes Boglárka 10. T
Konrád Virág 10. T
Mochlár Zsófia 10. T
Lengyelország-országismeret Országos 12.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Gasparek Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Agg Anna Róza 11. H
Petrányi Julianna 11. H
Vojta Katrin 11. H
Lukács Kreatív Idegennyelvi verseny Regionális II.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Szabóné Horváth Mária
Tanuló neve: Osztálya
Rokob Ádám 10. D
Szoboszlai Alexander 10. D
Szûcs Géza 10. D
Lukács Kreatív Idegennyelvi verseny Regionális 1.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Tóthné Nagy Andrea
Tanuló neve: Osztálya
Bagó Veronika 11. I
Bedõcs Viktória Mónika 11. I
Gyürü Aténa 11. I
Német OKTV II. kategória OKTV II. kategória Országos Második fordulóba jutott. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Tóthné Nagy Andrea
Tanuló neve: Osztálya
Horváth Dániel 11. I
Horváth Eszter 11. I
Tájra fel! - Dunán innen, Dunán túl honismereti verseny Regionális I.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Töreki Stefánia
Tanuló neve: Osztálya
Gaál Fanni 10. I
Gaál Fanni 10. I
Horváth Petra 10. I
Kránitz Kata 10. I
Néher Csilla 10. I
Németh Regina 10. I
Tájra fel! - Dunán innen, Dunán túl honismereti verseny Regionális I.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Töreki Stefánia
Tanuló neve: Osztálya
Gaál Fanni 10. I
Gaál Fanni 10. I
Horváth Petra 10. I
Kránitz Kata 10. I
Néher Csilla 10. I
Németh Regina 10. I
Szakma Kiváló Tanulója (SZKTV) Megyei országos válogatóba jutott. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Hartl Renáta
Tanuló neve: Osztálya
Kovács Patrik Alajos 13. H
Szakma Kiváló Tanulója (SZKTV) Megyei országos döntõbe jutott. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Katona Judit
Tanuló neve: Osztálya
Virág Bálint 11. E
Szakma Kiváló Tanulója (SZKTV) Megyei szakmai írásbeli vizsgáját kiváltotta. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Hartl Renáta
Tanuló neve: Osztálya
Ábrahám Dominik 13. H
Szakma Kiváló Tanulója (SZKTV) Megyei szakmai írásbeli vizsgáját kiváltotta. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Hartl Renáta
Tanuló neve: Osztálya
Dávid Evelin 13. H
Szakma Kiváló Tanulója (SZKTV) Megyei szakmai írásbeli vizsgáját kiváltotta. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Katona Judit
Tanuló neve: Osztálya
Miletics Ádám 11. E
Szakma Kiváló Tanulója (SZKTV) Megyei szakmai írásbeli vizsgáját kiváltotta. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Hartl Renáta
Tanuló neve: Osztálya
Nagy Erika Gabriella 13. H
Szakma Kiváló Tanulója (SZKTV) Megyei szakmai írásbeli vizsgáját kiváltotta. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Hartl Renáta
Tanuló neve: Osztálya
Ötvös Balázs 13. H
Szakma Kiváló Tanulója (SZKTV) Megyei szakmai írásbeli vizsgáját kiváltotta. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Hartl Renáta
Tanuló neve: Osztálya
Gombás András 13. H
Junior Megyerikum Vetélkedõ Területi 4.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Gasparek Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Kopácsi Kata Noémi 09. T
Németh Boglárka 09. T
Nérai Flóra Lili 09. T
Nyerges Lili Kata 09. T
OSZKTV reál tantárgycsoport Iskolai továbbjutó. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Piszmán Lilla
Tanuló neve: Osztálya
Garas Bertold 10. D
A jelen tanulója, a jövõ mestere Megyei 2. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Bódis István Sándor
Tanuló neve: Osztálya
Otoltics Áron 10. G
A jelen tanulója, a jövõ mestere Megyei 1. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Bódis István Sándor
Tanuló neve: Osztálya
Kis Gergely Levente 11. H
A jelen tanulója, a jövõ mestere Megyei 1. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Bódis István Sándor
Tanuló neve: Osztálya
Kis Gergely Levente 11. H
Shnitta Sámuel Emlékverseny Regionális 2. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Bódis István Sándor
Tanuló neve: Osztálya
Otoltics Áron 10. G
Stiefvater Leni 11. H
A jelen tanulója, a jövõ mestere Megyei 1. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Fürstenfelder Gertrúd
Tanuló neve: Osztálya
Miletics Ádám 11. E
A jelen tanulója, a jövõ mestere Megyei 1. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Fürstenfelder Gertrúd
Tanuló neve: Osztálya
Miletics Ádám 11. E
A jelen tanulója, a jövõ mestere Megyei különdíj. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Bódis István Sándor
Tanuló neve: Osztálya
Kis Gergely Levente 11. H
WorldSkills Országos 2. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Bódis István Sándor
Tanuló neve: Osztálya
Szijártó Máté Gyula 12. H
Szakma Kiváló Tanulója (SZKTV) Megyei szakmai írásbeli vizsgáját kiváltotta. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Nyul Balázs
Tanuló neve: Osztálya
Jéger Rebeka 11. F
Szakma Kiváló Tanulója (SZKTV) Megyei szakmai írásbeli vizsgáját kiváltotta. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Nyul Balázs
Tanuló neve: Osztálya
Németh Viktória Tessza 11. F
Szakma Kiváló Tanulója (SZKTV) Megyei szakmai írásbeli vizsgáját kiváltotta. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Nyul Balázs
Tanuló neve: Osztálya
Pintér Anna 11. F
Szakma Kiváló Tanulója (SZKTV) Megyei országos döntõbe jutott. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Nyul Balázs
Tanuló neve: Osztálya
Pintér Petra Regina 11. F
Szakma Kiváló Tanulója (SZKTV) Megyei szakmai írásbeli vizsgáját kiváltotta. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Nyul Balázs
Tanuló neve: Osztálya
Pápai Regina Viktória 11. F
Szakma Kiváló Tanulója (SZKTV) Megyei szakmai írásbeli vizsgáját kiváltotta. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Nyul Balázs
Tanuló neve: Osztálya
Soós Erzsébet 11. F
Szakma Kiváló Tanulója (SZKTV) Megyei szakmai írásbeli vizsgáját kiváltotta. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Nyul Balázs
Tanuló neve: Osztálya
Tóth Vivien 11. F
Szakma Kiváló Tanulója (SZKTV) Megyei szakmai írásbeli vizsgáját kiváltotta. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Nyul Balázs
Tanuló neve: Osztálya
Varga Krisztina 11. F
Szakma Kiváló Tanulója (SZKTV) Megyei szakmai írásbeli vizsgáját kiváltotta. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Nyul Balázs
Tanuló neve: Osztálya
Ott Balázs 11. G
Szakma Kiváló Tanulója (SZKTV) Megyei szakmai írásbeli vizsgáját kiváltotta. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Nyul Balázs
Tanuló neve: Osztálya
Tamási Réka 11. G
A jelen tanulója, a jövõ mestere Megyei Különdíj. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Kálló László
Tanuló neve: Osztálya
Simigla L. Noémi 13. H
A jelen tanulója, a jövõ mestere Megyei Különdíj. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Kálló László
Tanuló neve: Osztálya
Simigla L. Noémi 13. H
Shnitta Sámuel Emlékverseny Regionális Különdíj. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Kálló László
Tanuló neve: Osztálya
Eõri Mercédesz 13. H
Miletics Ádám 11. E
Shnitta Sámuel Emlékverseny Regionális 2.hely. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.26 Felkészítő: Kálló László
Tanuló neve: Osztálya
Eõri Mercédesz 13. H
Miletics Ádám 11. E
Bálint napi vers- és prózamondó verseny Városi I.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.15 Felkészítő: Horváth Eszter
Tanuló neve: Osztálya
Széll Veronika 10. I
Fiatalok a nemzetközi kapcsolatokban Országos 3. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.08 Felkészítő: Enyingi Zsuzsanna
Tanuló neve: Osztálya
Gyimóthy Mátyás Kolos 10. K
Losonczi Márta 10. K
Szücs Dóra 10. K
Diákolimpia Kosárlabda Lány Országos V.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.02.05 Felkészítő: Földing Ottó
Tanuló neve: Osztálya
Baffy Fanni 12. A
Bodor Kata 09. A
Király Anna 12. J
Rácz Karolina 10. K
Szirony Dorina 11. J
Téringer Lili 11. J
Téringer Luca 09. T
Varga Laura 09. KnyI
Zágoni Kata Sára 12. J
Implom József verseny Kárpát-medencei középiskolai helyesírási verseny Megyei III. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.01.25 Felkészítő: Szabóné Horváth Mária
Tanuló neve: Osztálya
Puter Hanna Liliána 09. F
Implom József verseny Kárpát-medencei középiskolai helyesírási verseny Megyei IV. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.01.25 Felkészítő: Szabóné Horváth Mária
Tanuló neve: Osztálya
Hernádi Gábor Bálint 11. E
Soproni Egyetem - Egyetemfoglaló komplex verseny Regionális III.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.01.24 Felkészítő: Gasparek Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Bedõcs Viktória Mónika 11. I
Gyürü Aténa 11. I
Horváth Veronika 11. I
Szabó Laura 11. I
Wallenberg nyomán Országos Holocaust Verseny Országos 6.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.01.22 Felkészítő: Tar Attila Szilárd Dr.
Tanuló neve: Osztálya
Felhalmi Luca Gréta 12. K
Wallenberg nyomán Országos Holocaust Verseny Országos 6.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.01.22 Felkészítő: Tar Attila Szilárd Dr.
Tanuló neve: Osztálya
Felhalmi Luca Gréta 12. K
Mester Norbert 12. K
Pollreisz Marcell 12. K
Savaria Országos történelem verseny Regionális 2. fordulóba jutott. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.01.22 Felkészítő: Tar Attila Szilárd Dr.
Tanuló neve: Osztálya
Stinner Roland Dominik 09. KnyK
Német OKTV II. kategória OKTV II. kategória Országos 2. fordulóba jutott. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.01.18 Felkészítő: Németh Andrea
Tanuló neve: Osztálya
Szabó Bence 12. I
Európa Ifjú Költõje mûfordító verseny Országos 2. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.01.18 Felkészítő: Baloghné Pálfi Edina
Tanuló neve: Osztálya
Kompis Lilla 09. I
Európa Ifjú Költõje mûfordító verseny Országos különdíj. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.01.18 Felkészítő: Baloghné Pálfi Edina
Tanuló neve: Osztálya
Soós Daniella 09. I
Diákolimpia Kosárlabda Lány Regionális I.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.01.07 Felkészítő: Földing Ottó
Tanuló neve: Osztálya
Bajnok Emese 09. KnyK
Bodor Kata 09. A
Király Anna 12. J
Rácz Karolina 10. K
Szirony Dorina 11. J
Téringer Lili 11. J
Téringer Luca 09. T
Varga Laura 09. KnyI
Zágoni Kata Sára 12. J
Diákolimpia kézilabda fiú Városi IV.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.12.19 Felkészítő: Kocsis Zsuzsanna Judit
Tanuló neve: Osztálya
0
Diákolimpia kézilabda fiú Megyei IV.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.12.19 Felkészítő: Kocsis Zsuzsanna Judit
Tanuló neve: Osztálya
0
Diákolimpia Kézilabda Lány Városi III.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.12.19 Felkészítő: Kocsis Zsuzsanna Judit
Tanuló neve: Osztálya
0
Diákolimpia Kézilabda Lány Megyei IV.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.12.19 Felkészítő: Kocsis Zsuzsanna Judit
Tanuló neve: Osztálya
0
Krúdy Kupa, kézilabda fiú Iskolák közötti I.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.12.19 Felkészítő: Kocsis Zsuzsanna Judit
Tanuló neve: Osztálya
0
Krúdy Kupa, kézilabda lány Iskolák közötti II.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.12.19 Felkészítő: Kocsis Zsuzsanna Judit
Tanuló neve: Osztálya
0
4 for Europe EU-s verseny Országos 4. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.12.19 Felkészítő: Enyingi Zsuzsanna
Tanuló neve: Osztálya
Both Lili 10. K
Kertész Tamás 10. K
Orsós Botond 10. K
Wesztergom Petra Dalma 10. K
Túl az elsõ X-en Regionális 3. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.12.19 Felkészítő: Enyingi Zsuzsanna
Tanuló neve: Osztálya
Boros Erik Szilárd 11. K
Csillag Fanni 11. K
Csörgei Emese 11. K
Szabó Gréta 11. K
Cultura Nostra Regionális 2. fordulóba jutott. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.12.18 Felkészítő: Tar Attila Szilárd Dr.
Tanuló neve: Osztálya
Borbély Dániel 09. J
Szabó Bence Róbert 09. J
Varga Raul Péter 09. J
Cultura Nostra Regionális 2. fordulóba jutott. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.12.18 Felkészítő: Tar Attila Szilárd Dr.
Tanuló neve: Osztálya
Gémesi Renáta 09. J
Tolnai Fabiána 09. J
Tóth Rebeka Erzsébet 09. J
Cultura Nostra Regionális 2. fordulóba jutott. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.12.18 Felkészítő: Tar Attila Szilárd Dr.
Tanuló neve: Osztálya
Nagyfi Noémi 09. J
Szemes Fébé Eszter 09. J
Zimonyi Dóra 09. J
Pázmány Bölcs-Ész Tanulmányi verseny Országos második fordulóba jutott. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.12.13 Felkészítő: Tóth Etelka
Tanuló neve: Osztálya
Kovács Lili Anna 11. K
Pázmány Bölcs-Ész Tanulmányi verseny Országos második fordulóba jutott. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.12.13 Felkészítő: Tóth Etelka
Tanuló neve: Osztálya
Szabó Anna 11. K
Pázmány Bölcs-Ész Tanulmányi verseny Országos második fordulóba jutott. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.12.13 Felkészítő: Tóth Etelka
Tanuló neve: Osztálya
Senviczki Eszter 11. K
Pázmány Bölcs-Ész Tanulmányi verseny Országos második fordulóba jutott. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.12.13 Felkészítő: Tóth Etelka
Tanuló neve: Osztálya
Kovács Fanni 11. J
OKTV angol Országos második fordulóba jutott. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.12.13 Felkészítő: Tóth Etelka
Tanuló neve: Osztálya
Boros Erik Szilárd 11. K
Európa Ifjú Költõje mûfordító verseny Országos 3.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.12.11 Felkészítő: Fürst Katalin
Tanuló neve: Osztálya
Varga Anna Enikõ 09. K
Európa Ifjú Költõje mûfordító verseny Országos Különdíj. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.12.11 Felkészítő: Fürst Katalin
Tanuló neve: Osztálya
Prémus Karina 09. K
4 for Europe EU-s verseny Regionális 1.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.11.26 Felkészítő: Enyingi Zsuzsanna
Tanuló neve: Osztálya
Both Lili 10. K
Kertész Tamás 10. K
Orsós Botond 10. K
Wesztergom Petra Dalma 10. K
Nyelvek Európai Napja Megyei 1.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.11.26 Felkészítő: Enyingi Zsuzsanna
Tanuló neve: Osztálya
Borbély Benjámin Zoltán 10. K
Giordano Isabella 10. K
Orsós Botond 10. K
Haller Gasztro Kupa Országos ezüst. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.11.23 Felkészítő: Bódis István Sándor
Tanuló neve: Osztálya
Szûcs Géza 10. D
Haller Gasztro Kupa Országos ezüst. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.11.23 Felkészítő: Bódis István Sándor
Tanuló neve: Osztálya
Miletics Ádám 11. E
Wallenberg nyomán Országos Holocaust Verseny Regionális 1.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.11.20 Felkészítő: Tar Attila Szilárd Dr.
Tanuló neve: Osztálya
Felhalmi Luca Gréta 12. K
Mester Norbert 12. K
Pollreisz Marcell 12. K
Szakképzõ Iskolák Országos Vers- és Prózamondó Versenye Európai I.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.11.14 Felkészítő: Horváth Eszter
Tanuló neve: Osztálya
Széll Veronika 10. I
Szakképzõ Iskolák Országos Vers- és Prózamondó Versenye Európai III.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.11.14 Felkészítő: Horváth Eszter
Tanuló neve: Osztálya
Liebermann Alexandra Petra 10. I
Tájra fel! - Dunán innen, Dunán túl honismereti verseny Regionális I.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.11.12 Felkészítő: Töreki Stefánia
Tanuló neve: Osztálya
Gaál Fanni 10. I
Gyõri Gréta 10. I
Horváth Petra 10. I
Kránitz Kata 10. I
Néher Csilla 10. I
Németh Regina 10. I
Diákolimpia Kosárlabda Lány Megyei I. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.11.10 Felkészítő: Földing Ottó
Tanuló neve: Osztálya
Baffy Fanni 12. A
Bajnok Emese 09. KnyK
Bodor Kata 09. A
Király Anna 12. J
Rácz Karolina 10. K
Szirony Dorina 11. J
Téringer Lili 11. J
Téringer Luca 09. T
Varga Laura 09. KnyI
Zágoni Kata Sára 12. J
Angol nyelvi verseny a kéttanítási nyelvû iskolák részére Országos II. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.11.08 Felkészítő: Rozsos Gabriella
Tanuló neve: Osztálya
Árki Dominika 12. K
Boros Erik Szilárd 11. K
Bozori Bianka 12. K
Felhalmi Luca Gréta 12. K
Országos Krúdy Gyula Prózamondó verseny Országos I.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.11.07 Felkészítő: Horváth Eszter
Tanuló neve: Osztálya
Széll Veronika 10. I
Országos Krúdy Gyula Prózamondó verseny Országos V.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.11.07 Felkészítő: Horváth Eszter
Tanuló neve: Osztálya
Liebermann Alexandra Petra 10. I
Bakonyi Gasztro Kupa Területi ezüst. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.11.06 Felkészítő: Budai Emília Erzsébet
Tanuló neve: Osztálya
Eõri Mercédesz 13. H
Bakonyi Gasztro Kupa Területi bronz. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.11.06 Felkészítő: Budai Emília Erzsébet
Tanuló neve: Osztálya
Gombás András 13. H
Bakonyi Gasztro Kupa Területi bronz. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.11.06 Felkészítő: Budai Emília Erzsébet
Tanuló neve: Osztálya
Ábrahám Dominik 13. H
Tour de Pannon Regionális 1.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.11.05 Felkészítő: Szeléné Bajmóczi Klára
Tanuló neve: Osztálya
Bagó Veronika 11. I
Bedõcs Viktória Mónika 11. I
Gyürü Aténa 11. I
Üveges Réka 11. I
Tájékoztatjuk, hogy weboldalunkon cookie-kat alkalmazunk. A honlap további böngészésével Ön beleegyezik a cookie-k használatába. A weblapról való távozás után adaiból semmit sem tárolunk el.
Ok