Győri Szolgáltatási SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája

#krúdysvoltam#krúdysvagyok#krúdysleszek

2017-2018

Karácsonyi EU-s vetélkedõ Kereskedelmi és Iparkmara Területi 2.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.12.06 Felkészítő: Enyingi Zsuzsanna
Tanuló neve: Osztálya
Diákolimpia kézilabda fiú Városi I. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.12.06 Felkészítő: Kocsis Zsuzsanna Judit
Tanuló neve: Osztálya
Diákolimpia kézilabda fiú Megyei i. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.12.06 Felkészítő: Kocsis Zsuzsanna Judit
Tanuló neve: Osztálya
Krúdy Kupa, kézilabda fiú Iskolák közötti I. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.12.06 Felkészítő: Kocsis Zsuzsanna Judit
Tanuló neve: Osztálya
Truka kupa, kézilabda fiú Iskolák közötti I. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.12.06 Felkészítő: Kocsis Zsuzsanna Judit
Tanuló neve: Osztálya
Diákolimpia Kézilabda Lány Városi III.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.12.06 Felkészítő: Kocsis Zsuzsanna Judit
Tanuló neve: Osztálya
Diákolimpia Kézilabda Lány Megyei IV.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.12.06 Felkészítő: Kocsis Zsuzsanna Judit
Tanuló neve: Osztálya
Krúdy Kupa, kézilabda lány Iskolák közötti III.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.12.06 Felkészítő: Kocsis Zsuzsanna Judit
Tanuló neve: Osztálya
Truka kupa, kézilabda lány Iskolák közötti IV.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.12.06 Felkészítő: Kocsis Zsuzsanna Judit
Tanuló neve: Osztálya
Krúdy német szavalóverseny Városi I.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.12.05 Felkészítő: Szombatiné Fülöp Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Diákolimpia Kosárlabda Lány Városi I.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.12.05 Felkészítő: Földing Ottó
Tanuló neve: Osztálya
Tour de Pannon Regionális 3. és 2.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.12.05 Felkészítő: Szeléné Bajmóczi Klára
Tanuló neve: Osztálya
Kortárs Irodalmi Vetélkedõ Regionális 3. és közönség díj. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.12.04 Felkészítő: Horváth Eszter
Tanuló neve: Osztálya
Krúdy német szavalóverseny Városi 3.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.12.04 Felkészítő: Németh Andrea
Tanuló neve: Osztálya
Krúdy német szavalóverseny Városi 1. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.30 Felkészítő: Schuszterné Nagy Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Wallenberg Nyomán Regionális I.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.22 Felkészítő: Tar Attila Szilárd Dr.
Tanuló neve: Osztálya
Bolyai János Iskola Fordítóversenye (német) Megyei I.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.21 Felkészítő: Szombatiné Fülöp Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Bolyai János Iskola Fordítóversenye (német) Megyei III.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.21 Felkészítő: Szombatiné Fülöp Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Bolyai János Iskola Fordítóversenye (angol) Területi 3. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.20 Felkészítő: Enyingi Zsuzsanna
Tanuló neve: Osztálya
Bolyai János Iskola Fordítóversenye (angol) Megyei I. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.20 Felkészítő: Tóth Etelka
Tanuló neve: Osztálya
4 for Europe EU-s verseny Regionális 4. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.20 Felkészítő: Enyingi Zsuzsanna
Tanuló neve: Osztálya
Bolyai János Iskola Fordítóversenye (angol) Megyei II. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.20 Felkészítő: Tóth Etelka
Tanuló neve: Osztálya
Bolyai János Iskola Fordítóversenye (angol) Megyei I. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.20 Felkészítő: Tóth Etelka
Tanuló neve: Osztálya
Bolyai János Iskola Fordítóversenye (angol) Megyei III. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.20 Felkészítő: Tóth Etelka
Tanuló neve: Osztálya
Bolyai János Iskola Fordítóversenye (német) Megyei 2. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.13 Felkészítő: Béres Gábor
Tanuló neve: Osztálya
Bábeli zûrzavar német projektverseny, Sopron Regionális 1. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.13 Felkészítő: Béres Gábor
Tanuló neve: Osztálya
Bolyai János Iskola Fordítóversenye (német) Megyei I. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.13 Felkészítő: Baloghné Pálfi Edina
Tanuló neve: Osztálya
Nyelvek Európai Napja célnyelvi civilizáció Városi 1. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.10 Felkészítő: Enyingi Zsuzsanna
Tanuló neve: Osztálya
Nyelvek Európai Napja célnyelvi civilizáció Városi 3. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.10 Felkészítő: Enyingi Zsuzsanna
Tanuló neve: Osztálya
Diákolimpia Atlétika Országos VI.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.10 Felkészítő: Földing Ottó
Tanuló neve: Osztálya
Nyelvek Európai Napja célnyelvi civilizáció Iskolák közötti 2.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.10.04 Felkészítő: Nagy Lívia
Tanuló neve: Osztálya
Nyelvek Európai Napja célnyelvi civilizáció Megyei 1.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.10.03 Felkészítő: Béres Gábor
Tanuló neve: Osztálya