Győri Szolgáltatási SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája

Fizika Napja 2018
#krúdysvoltam#krúdysvagyok#krúdysleszek

2017-2018

Savaria Országos történelem verseny Városi továbbjutott a magyei fordulóba. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.02.06 Felkészítő: Jármy-Takács Judit
Tanuló neve: Osztálya
Rom Zsófia 09. A
BBC Public Speaking Competition Regionális továbbjutott. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.02.06 Felkészítő: Tóth Etelka
Tanuló neve: Osztálya
Kovács Lili Anna 10. K
Diákolimpia Kosárlabda Lány Országos VIII.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.02.05 Felkészítő: Földing Ottó
Tanuló neve: Osztálya
Baffy Fanni 11. A
Dénes Míra Réka 11. K
Király Anna 11. J
Komlósi Adrienn 12. J
Rácz Karolina 09. K
Téringer Lili 10. J
Zágoni Kata Sára 11. J
Soproni Egyetem - Egyetemfoglaló komplex verseny Regionális IV. és Különdíj. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.01.31 Felkészítő: Gasparek Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Boros Lili Evelin 12. H
Dákai Petra 12. H
Dávid Evelin 12. H
Eõri Mercédesz 12. H
Soproni Egyetem - Egyetemfoglaló komplex verseny Regionális VII. és Különdíj. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.01.31 Felkészítő: Gasparek Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Gyergyói Eszter 13. C
Somogyi János 13. C
Weisz Fatima Antónia 13. C
Weller Ramóna 13. C
Implom József verseny Kárpát-medencei középiskolai helyesírási verseny Megyei III. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.01.29 Felkészítő: Szabóné Horváth Mária
Tanuló neve: Osztálya
Hernádi Gábor Bálint 10. E
Implom József verseny Kárpát-medencei középiskolai helyesírási verseny Megyei VII. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.01.29 Felkészítő: Szabóné Horváth Mária
Tanuló neve: Osztálya
Czágásch Dániel Tibor 10. E
Wallenberg nyomán Országos Holocaust Verseny Országos III.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.01.26 Felkészítő: Tar Attila Szilárd Dr.
Tanuló neve: Osztálya
Felhalmi Luca Gréta 11. K
Mester Norbert 11. K
Pollreisz Marcell 11. K
Európa Ifjú Költõje versfordító verseny Országos különdíj. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.01.22 Felkészítő: Kovács Kálmán
Tanuló neve: Osztálya
Szilágyi Júlia 12. K
Implom József verseny Kárpát-medencei középiskolai helyesírási verseny Megyei V.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.01.22 Felkészítő: Kovács Kálmán
Tanuló neve: Osztálya
Tóth Alexandra 12. K
Német OKTV II. kategória OKTV II. kategória Országos 2. fordulóba jutott. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.01.15 Felkészítő: Papp Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Ábrahám Lilla 12. I
Német OKTV II. kategória OKTV II. kategória Országos 2. fordulóba jutott. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.01.15 Felkészítő: Papp Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Lukácsi Petra 12. I
Diákolimpia Kosárlabda Lány Regionális I. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.01.11 Felkészítő: Földing Ottó
Tanuló neve: Osztálya
Baffy Fanni 11. A
Dénes Míra Réka 11. K
Király Anna 11. J
Komlósi Adrienn 12. J
Rácz Karolina 09. K
Szirony Dorina 10. J
Téringer Lili 10. J
Zágoni Kata Sára 11. J
Európa Ifjú Költõje versfordító verseny Országos Dicséret. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.01.08 Felkészítő: Enyingi Zsuzsanna
Tanuló neve: Osztálya
Kéri Viktória 09. K
Európa Ifjú Költõje versfordító verseny Országos Dicséret. helyezés
Rögzítés dátuma: 2018.01.08 Felkészítő: Enyingi Zsuzsanna
Tanuló neve: Osztálya
Kéri Viktória 09. K
Karácsonyi EU-s vetélkedõ Kereskedelmi és Iparkmara Területi 2.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.12.06 Felkészítő: Enyingi Zsuzsanna
Tanuló neve: Osztálya
Béres Benedek 10. K
Boros Erik Szilárd 10. K
Csörgei Emese 10. K
Varga Marcell 10. K
Krúdy német szavalóverseny Városi I.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.12.05 Felkészítő: Szombatiné Fülöp Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Széll Veronika 09. I
Diákolimpia Kosárlabda Lány Városi I.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.12.05 Felkészítő: Földing Ottó
Tanuló neve: Osztálya
Baffy Fanni 11. A
Dénes Míra Réka 11. K
Király Anna 11. J
Komlósi Adrienn 12. J
Rácz Karolina 09. K
Szirony Dorina 10. J
Téringer Lili 10. J
Zágoni Kata Sára 11. J
Tour de Pannon Regionális 3. és 2.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.12.05 Felkészítő: Szeléné Bajmóczi Klára
Tanuló neve: Osztálya
Horváth Rebeka 11. I
Juhász Réka 11. I
Keresztes Regina 10. R
Lázár Lili 11. I
Senviczki Nóra 10. R
Serfõzõ Réka 10. R
Sipõcz Emõke 11. I
Talabér Júlia Janka 10. R
Kortárs Irodalmi Vetélkedõ Regionális 3. és közönség díj. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.12.04 Felkészítő: Horváth Eszter
Tanuló neve: Osztálya
Beke Virág 11. K
Felhalmi Luca Gréta 11. K
Méhes Csenge 11. K
Krúdy német szavalóverseny Városi 3.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.12.04 Felkészítő: Németh Andrea
Tanuló neve: Osztálya
Török Dzsesszika Zsüliett 11. I
Krúdy német szavalóverseny Városi 1. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.30 Felkészítő: Schuszterné Nagy Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Arató Bianka 11. C
Wallenberg Nyomán Regionális I.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.22 Felkészítő: Tar Attila Szilárd Dr.
Tanuló neve: Osztálya
Felhalmi Luca Gréta 11. K
Mester Norbert 11. K
Pollreisz Marcell 11. K
Bolyai János Iskola Fordítóversenye (német) Megyei I.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.21 Felkészítő: Szombatiné Fülöp Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Ónodi Barabara 09. I
Bolyai János Iskola Fordítóversenye (német) Megyei III.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.21 Felkészítő: Szombatiné Fülöp Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Nagy Kata 10. K
Bolyai János Iskola Fordítóversenye (angol) Területi 3. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.20 Felkészítő: Enyingi Zsuzsanna
Tanuló neve: Osztálya
Nagy Kalmilla 09. K
Bolyai János Iskola Fordítóversenye (angol) Megyei I. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.20 Felkészítő: Tóth Etelka
Tanuló neve: Osztálya
Papp Imola Sára 10. K
4 for Europe EU-s verseny Regionális 4. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.20 Felkészítő: Enyingi Zsuzsanna
Tanuló neve: Osztálya
Both Lili 09. K
Némedi-Tóth Eszter Lídia 12. K
Orsós Botond 09. K
Pábli Bianka 12. K
Bolyai János Iskola Fordítóversenye (angol) Megyei II. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.20 Felkészítő: Tóth Etelka
Tanuló neve: Osztálya
Kránicz Eszter Lilla 10. K
Bolyai János Iskola Fordítóversenye (angol) Megyei I. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.20 Felkészítő: Tóth Etelka
Tanuló neve: Osztálya
Kovács Fanni 10. J
Bolyai János Iskola Fordítóversenye (angol) Megyei III. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.20 Felkészítő: Tóth Etelka
Tanuló neve: Osztálya
Horváth Timon 10. J
Bolyai János Iskola Fordítóversenye (német) Megyei 2. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.13 Felkészítő: Béres Gábor
Tanuló neve: Osztálya
Weisz Kornélia 09. A
Bábeli zûrzavar német projektverseny, Sopron Regionális 1. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.13 Felkészítő: Béres Gábor
Tanuló neve: Osztálya
Kovács Krisztina 11. I
Szabó Bence 11. I
Varga Krisztián 11. I
Bolyai János Iskola Fordítóversenye (német) Megyei I. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.13 Felkészítő: Baloghné Pálfi Edina
Tanuló neve: Osztálya
Rajki Gerda 11. K
Nyelvek Európai Napja célnyelvi civilizáció Városi 1. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.10 Felkészítő: Enyingi Zsuzsanna
Tanuló neve: Osztálya
Both Lili 09. K
Kertész Tamás 09. K
Orsós Botond 09. K
Nyelvek Európai Napja célnyelvi civilizáció Városi 3. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.10 Felkészítő: Enyingi Zsuzsanna
Tanuló neve: Osztálya
Ábrahám Lili Szabina 09. K
Borbély Benjamin Zoltán 09. K
Kéri Viktória 09. K
Diákolimpia Atlétika Országos VI.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.11.10 Felkészítő: Földing Ottó
Tanuló neve: Osztálya
Fábián Eszter 12. A
Fábián Orsolya 09. A
Komlósi Adrienn 12. J
Nagy Regina 12. J
Nyelvek Európai Napja célnyelvi civilizáció Iskolák közötti 2.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.10.04 Felkészítő: Nagy Lívia
Tanuló neve: Osztálya
Bagó Veronika 10. I
Bökönyi Balázs Bendegúz 10. I
Horváth Dániel 10. I
Nyelvek Európai Napja célnyelvi civilizáció Megyei 1.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2017.10.03 Felkészítő: Béres Gábor
Tanuló neve: Osztálya
Kovács Krisztina 11. I
Szabó Bence 11. I
Varga Krisztián 11. I