Győri Szolgáltatási SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája

#krúdysvoltam#krúdysvagyok#krúdysleszek

2017-2018

11. fakultációk
ÉvfNapTantárgyTanár
11csütörtökangol közép (gimnázium)Szimacsekné Hegedűs Anikó
11csütörtökbiológia emelt 1.Günterné Meggyesi Dóra
11csütörtökfizika emeltStark Melinda
11csütörtökinformatika emelt + középÁcs-Kurucz László
11csütörtöknémet középSoós Csilla, Nagy Lívia, Fazekasné Lengyel Beáta
11csütörtökolasz középHorváth Zsuzsanna
11csütörtöktörténelem angolul emeltDr. Tar Attila Szilárd
11csütrötökDSD II.Baloghné Pálffy Edina
11keddangol emelt (gimnázium)Kiss Judit
11keddangol emelt (I + H)Rozsos Gabriella
11keddangol közép (I + H)Csomai Éva
11keddbiológia emelt 2Günterné Meggyesi Dóra
11keddkémia emeltKalydi Győrgy
11keddmatematika angolul emeltKozma Katalin
11keddmatematika emeltSváb Klára
11keddmatematika középStark Melinda
11keddtörténelem emeltJármy-Takács Judit
11keddvendéglátóipari ismeretek (C osztály)Budai Emília, Gasparek Ildikó
11keddvendéglátóipari ismeretek (H osztály)Budai Emília, Gasparek Ildikó



12. fakultációk
ÉvfNapTantárgyTanár
12hétfőangol középSzimacsekné Hegedüs Anikó
12hétfőbiológia emelt 1.Günterné Meggyesi Dóra
12hétfőfizika emeltBurus László
12hétfőinformatika emelt + középÁcs-Kurucz László
12hétfőmagyar emeltKovács Kálmán
12hétfőmatematika angolul emeltKozma Katalin
12hétfőnémet középVadász Eszter
12hétfőtörténelem emeltBanderné Dovigyel Ildikó
12hétfőtörténelem emelt angolulDr. Tar Attila Szilárd
12szerdaangol emeltSzalay Emőke
12szerdabiológia emelt 2.Günterné Meggyesi Dóra
12szerdaDSD II.Nagy Lívia
12szerdakémia emeltKalydi György
12szerdamatematika emeltKurcsics Rafaella
12szerdamatematika középStark Melinda, Sváb Klára
12szerdanémet emeltSzombatiné Füköp Ildikó
12szerdatörténelem emelt németülBéres Gábor
12szerdaVendéglátóipari ismeretek (C osztály)Hartl Renáta, Katona Judit
12szerdavendéglátóipari ismeretek (H osztály)Hartl Renáta, Katona Judit



Tehetséggondozás, felzárkóztatás
SzakkörTanárÓra/hét
angol nyelvű felzárkóztatás 9. HMátyus ANdrea1
angol nyelvű felzárkóztatás 9. JSzimacsekné Hegedűs Anikó1
angol nyelvű felzárkóztatás 9. TCsomai Éva1
Biológia szakkör (emelt szintű érettségire felkészítő)Günterné Meggyesi Dóra2
Cukrász szakkörBognár Éva1
cukrász szakkörNagy Evelin1
élelmiszerismeret vizsgafelkészítésBudai Valéria1
Énekkardr. Vántusné Gaál Zsófia2
ételismeret felzárkóztatásNagy Evelin1
Ételkészítés szakkörBudai Emília0,5
Felzárkóztatás 10. évf. szakközépiskolaBudai Valéria2
Felzárkóztatás 11. évf. szakközépiskolaSzemeti Simon2
Felzárkóztatás 9. évf. szakközépiskolaSzabóné Horváth Mária2
Gasztronómia- ételkészítés szakkörSátor László1
Képzőművészeti szakkörJoó István2
Magyar nyelv és irodalom versenyfelkészítésJármy-Takács Judit2
matematika szakkör (középszintű érettségire felkészítő)Lövészné Takács Eszter1
Matematika szakkör 12. évfolyamIcsei Mónika3
matematika szakkör 12. évfolyamKurcsics Rafaella3
Matematika szakkör 9-10. évfolyamVajda Attila1
Német nyelv versenyfelkészítésNagy Lívia2
Történelem szakkör (középszintű érettségire felkészítő)Banderné Dovigyel Ildikó1
Versenyfelkészítés 1.Gasparek Ildikó0,5
Versenyfelkészítés 2.Miléder László1



Sportkörök
TantárgyIdőpontTanárÓra/hét
atlétika versenyfelkészítésalkalomszerűenFölding Ottó
kézilabda fiú, lányHétfő 14:30 - 16:00Kocsis Zsuzsa2
kosárlabda fiú, lánycsütörtök 14:30 - 16:00Földing Ottó2
labdarúgás fiú, lánykedd 14:30 - 16:00Ugróczky László2
röplabda fiú, lánykedd 15:20 - 16:50Szilágyné Sinkó Zsuzsa2
sakkPapp István1,5
testnevelés érettségi előkészítőpéntek 14:45 - 16:15Czeglédi István2